Niels Peter Bolt blandteknik

264028

BOLT, Niels Peter (Danmark 1886-1965): Kvinna i interiör, signerad och daterad N P Bolt 1920, blandteknik, ca 89x89 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Niels Peter Bolt blandteknik

Budhistorik (4 bud)

1430776
2 400
1430775
1430766
1426843

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.