Aramis Ney blandteknik

264027

NEY, Aramis (född 1943): Komposition, signerad och daterad 83, blandteknik, 60x62 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Aramis Ney blandteknik

Budhistorik (29 bud)
1432007
4 200
1432021
1432007
3 800
1432018
3 600
1432007
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.