Brian Wendleman

264025

WENDLEMAN, Brian (samtida): Komposition i svart, rött, vitt, monogramsignerad och daterad a tergo 89, olja på duk, 72x60 cm

Ytskrap, märken

Konst, Måleri

Rum 3

Brian Wendleman

Budhistorik (11 bud)
1432362
2 400
1430387
1430387
1431588
750
1430387
600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.