Stolar i senempire

264024

STOLAR, 1 par, 1800-tal, senempire, mahogny

Slitage, lagningar

Rum 12

Stolar i senempire

Budhistorik (15 bud)
1430961
1430959
950
1430956
900
1430953
850
1430952

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.