Erik Jonsson oljemålning

264017

JONSSON, Erik (1900-tal): Fågelburen, signerad Erik Jonsson, olja, 53x105 cm

Ytmärke

Konst, Måleri

Fack 6

Erik Jonsson oljemålning
Budhistorik (8 bud)
1432251
700
1432287
650
1432251
600
1432284
550
1432251
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.