Skrin omkring 1900

264012

SKRIN, omkring 1900, förgyllda beslag, polykrom dekor av blomsterslingor, höjd ca 11,5, 20x13 cm

Bruksslitage, nyckel finns

Diverse

Monter 12

Skrin omkring 1900

Budhistorik (13 bud)
1429420
1430409
1429420
750
1430293
700
1429420
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.