Gunilla Grundeus-Hallenius oljemålning

264010

GRUNDEUS-HALLENIUS, Gunilla (född 1936): "Symaskinen", signerad Gagga Hallenius Grundeus, olja på duk, 75x60 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (4 bud)

1432306
450
1432294
1431279
1422270

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.