Leif Johansson oljemålning

263995

JOHANSSON, Leif (född 1950): Abstrakt komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 140x95 cm

Konst

Rum 17

Leif Johansson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1432250
1427079
1427006
1424611
600
1424610

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.