Phelan Gibb oljemålning

263992

GIBB, Phelan (Irland, 1870-1948): Sydländskt landskap, signerad Phelan Gibb, olja på duk, 61x87 cm

Reva

Konst, Måleri

Rum 4

Phelan Gibb oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1424358
1424028
1422856

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.