Brudkrona tiara hårdekorationer

263991

BRUDKRONA, TIARA, HÅRDEKORATIONER, vitmetall, 1800-talets andra hälft, i form bladverk

Smärre skador

Guld/Smycken

Monter 23

Budhistorik (14 bud)
1434660
1434674
2 800
1434660
2 600
1434669
2 400
1434660

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.