Erik Jönsson oljemålning

263985

JÖNSSON, Erik (1893-1950), tillskriven: Häst och släde, signerad E Jönsson, olja på pannå, ca 29x40 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Erik Jönsson oljemålning

Budhistorik

2014-09-13 kl 17:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.