Henry Redmore olja

263983

REDMORE, Henry (England 1820-1887): Skepp vid hamn, signerad och daterad H. Redmore 1882, olja på pannå i papp, 35x52 cm

Konst

Rum 2

Henry Redmore olja

Budhistorik (50 bud)
1431843
21 000
1432547
20 000
1431843
18 500
1432546
18 000
1431843
16 500

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.