Miniatyrramar miniatyrtavlor

263981

MINIATYRRAMAR, 9 st, MINIATYRTAVLOR, mestadels omkring 1900, delvis förgyllda

Diverse skador

Diverse

Monter 12

Miniatyrramar miniatyrtavlor

Budhistorik (11 bud)
1431311
850
1427465
1427465
650
1429657
600
1427465
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.