Dockskåpsdocka flakonger solfjädrar

263980

DOCKSKÅPSDOCKA, FLAKONGER, SOLFJÄDRAR, DOSOR, HATTNÅLAR, CHAMPAGNEVISP, mm, 18/1900-tal

Diverse skador

Diverse

Visas på begäran

Budhistorik (17 bud)
1431218
2 600
1431210
2 400
1431208
1431209
1431208

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.