Kaffe- och teservis silver

263972

KAFFE- OCH TESERVIS, 4 dlr, silver, CG Hallberg 1880-tal, kaffekannans höjd ca 28 cm
UTSTÄLLD: CG Hallbergs 100-årsjubileum, 1960

Ett skadat handtag medföljer, smärre bucklor

Silver

Monter 9

Kaffe- och teservis silver

Budhistorik (14 bud)
1430084
6 000
1430099
5 800
1430084
5 600
1430092
5 400
1430084
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.