Dekorelement av helgon och riddare

263969

DEKORELEMENT, 1 par, 1900-tal, bonad furu, har suttit som dörrspeglar på ett skåp, träskuren dekor i form av helgon och riddare, ca 59x25 cm

Fanérskador

Diverse

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
1429973
500
1429770
450
1429971
450
1429770
1429532

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.