Elsa af Kullberg gouache

263948

af KULLBERG, Elsa (1875-1956): Gubbar, signerad och daterad Elsa af Kullberg 1904, ca 37x50,5 cm

Konst, Måleri

Elsa af Kullberg gouache

Budhistorik (11 bud)
1427486
1431502
750
1427486
700
1431497
650
1427486
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.