Skrivbordslampor 1970-tal

263930

SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, stomme i mässing, höjd ca 48 cm

Brulsslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 17

Skrivbordslampor 1970-tal

Budhistorik (17 bud)
1423956
1 600
1423426
1423356
1 400
1423425
1 400
1423356
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.