Byrå i gustaviansk stil

263929

BYRÅ, 1900-talet första hälft, gustaviansk stil, profilerad huggen kalkstensskiva, fanérad i olika träslag med intarsia, beslag och listverk i mässing, 3 lådor, höjd 90, 93,5x47 cm

Nyckel saknas, fanérskador

Rum 10

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
1430825
1 700
1430824
1 600
1430820
1430819
1 400
1430818
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.