Satsbord 1960-tal

263922

SATSBORD, 3 dlr, 1950/60-tal, bordsskivor i teak, fothylsor i mässing, höjd ca 50, 45x42 cm

Bruksslitage

Rum 5

Satsbord 1960-tal

Budhistorik (19 bud)
1430635
1430628
1430634
1430628
1430632
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.