Spegellampett

263920

SPEGELLAMPETT, 1800-talet andra hälft, bronserad, pastellage, fasetterat spegelglas, 55x62 cm

Saknar krön, slitage och skador

Speglar

Rum 4

Spegellampett
Budhistorik (8 bud)
1427864
650
1428400
600
1427864
550
1427168
500
1427863
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.