Matbord med glasskiva

263919

MATBORD, 1900-talets andra hälft, sannolikt Italien, stomme i stenmassa, glasskiva, höjd 72,5, 180x109

Sten med nagg, slitage

Rum 16

Matbord med glasskiva

Budhistorik (1 bud)

1422795
2014-09-06 18:25:22

2014-09-12 kl 16:50
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.