Byrå gustaviansk stil

263887

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd 109, 104x45 cm

Renoverad, kompletterad, nyckel saknas

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
1432242
5 400
1432237
5 200
1432238
5 200
1432237
4 400
1432236
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.