Sven Lundqvist skulptur

263876

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): (3 st), figurer, en signerad, gips, en på sockel, höjd ca 14-32 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 18

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (3 bud)

1431459
1431415
1430253

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.