Mössbord gustaviansk stil

263875

SKRIVBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålat, förgyllt beslag, höjd ca 73, 88x58 cm

Renoverat, kompletterat

Rum 4

Mössbord gustaviansk stil

Budhistorik (23 bud)
1430625
3 600
1430624
3 400
1430623
3 200
1430620
1430618
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.