Sven Lundqvist skulptur

263867

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Relief, Kärleksakten, kalksten, signerad Sven Lundqvist, ca 20x26 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 17

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (13 bud)
1432807
1 400
1432801
1 300
1432804
1 300
1432801
1432795
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.