Kommod gustaviansk stil

263865

KOMMOD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 98, 71x49 cm

Renoverad, kompletterad

Rum 6

Kommod gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
1430905
2 400
1430598
1430598
1430822
1 900
1430598
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.