Cremekoppar exportporslin 1700-tal

263862

CREMEKOPPAR, 2 par, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 8-10 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 8

Budhistorik (17 bud)
1430155
1 300
1430184
1430155
1429773
1429773
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.