Golvlampa 1950-tal

263860

GOLVLAMPA, 1950-tal, märkt Asea Belysning, stomme i blålackerad metall, höjd ca 164 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 7

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (7 bud)
1429193
550
1429184
500
1426338
450
1426290
1419273

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.