Sekretär i furu 1800-tal

263858

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, furu, figursågad dekor, bakomliggande lådinredning, 3 lådor undertill, beslag i mässing, höjd ca 122, 101x55 cm, nyckel finns

Slitage, något maskstunget

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 10

Sekretär i furu 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1429120
1 600
1429065
1429119
1 400
1429065
1 300
1429118

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.