Sven Lundqvist skulptur

263855

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Skyttar, signerad, otydligt daterad, bemålad terracotta, ca 22x18 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 15

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (7 bud)
1432067
950
1421807
900
1421807
850
1429359
1421807
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.