Golvlampa "Bumling"

263853

GOLVLAMPA, med tidningshylla, 1950-tal, blålackerad stomme i metall, höjd ca 154 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa

Budhistorik

2014-09-11 kl 12:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.