Sven Lundqvist skulptur

263850

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, motiv med ryttare i landskap, terracotta, signerad, höjd ca 37x65 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Rum 5

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (14 bud)
1432319
1432013
1432318
1 900
1432013
1 800
1432317
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.