Sven Lundqvist skulptur

263844

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Orkester, bemålad terracotta, signerad, höjd ca 20, 35x24 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 15

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (8 bud)
1425741
1 400
1432305
1 300
1425741
1429626
1425741

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.