Sven Lundqvist skulptur

263834

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Gubbhuvud med hatt och mustasch, gips, höjd ca 29 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Brätte med nagg, fläck

Konst, Skulptur

Monter 15

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik

2014-09-13 kl 12:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.