Golvlampa 1960-tal

263825

GOLVLAMPA, 2 ljusarmar, 1960-tal, svartlackerad stomme, mässingsdetaljer

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa 1960-tal

Budhistorik (12 bud)
1430074
1 300
1430083
1430074
1426292
1426292
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.