Sven Lundqvist skulptur

263824

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Halshuggning, bly, monterad på platta av bemålat trä, signerad Sven Lundqvist, ca 13,5x16 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 17

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (14 bud)
1432109
900
1432084
850
1432070
1432083
1432070
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.