Sven Lundqvist skulptur

263821

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Krokiklass, bemålad terracotta, signerad Sven Lundqvist, ca 29x30 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 15

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (15 bud)
1432274
1 700
1432327
1 600
1432274
1424448
1 400
1432272
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.