Sven Lundqvist skulptur

263819

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): (2), Väggreliefer, historiska motiv, en signerad och daterad Sven Lundqvist 1955, ca 17x34 respektive 14x17 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 17

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (3 bud)

1432072
1430399
1429344

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.