Skåp rokokostil

263816

SKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, rokokostil, förgyllda beslag, höjd ca 185, 81x52 cm

Bakstycke med spricka, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.

Rum 1

Skåp rokokostil

Budhistorik (14 bud)
1429332
2 800
1429284
2 600
1429148
2 400
1429282
2 400
1429148
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.