Sven Lundqvist skulptur

263810

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Flickhuvud, patinerat gips, sockel av trä, total höjd ca 35 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Lagningar

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (6 bud)
1431286
650
1431160
600
1431008
550
1430605
1426311

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.