Sven Lundqvist skulptur

263809

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Open mind, signerad och daterad S Lundqvist 1955, terracotta, monterad på sockel av trä, total höjd 29 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Tillverkningsspricka

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (1 bud)

1427077
2014-09-09 18:30:36

2014-09-12 kl 10:50
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.