Sven Lundqvist skulptur

263806

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Gosshuvud, bemålat terracotta, signerad, sockel av trä, total höjd ca 28 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (18 bud)
1431329
2 800
1431335
2 600
1431329
2 400
1431332
2 400
1431329

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.