Skåp 1800-tal

263805

KLÄDSKÅP, 1800-tal, delvis bemålat trä, dörrar med dekormålning samt speglar, bakomliggande inredning i form av klädstång samt hängare, 2 lådor i nederdelen, höjd 207, 165x68 cm

Slitage

Rum 15

Skåp 1800-tal

Budhistorik (53 bud)
1429478
14 500
1429475
14 000
1429472
13 500
1429474
13 500
1429472
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.