Sven Lundqvist skulptur

263804

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Pojkhuvud, gips, monterat på sockel av bemålat trä, total höjd ca 27 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Smärre slitage

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (3 bud)

1430988
1430987
750
1420724

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.