Sven Lundqvist skulptur

263803

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Väggrelief, Styrelsemöte, terracotta, signerad, ca 33x41 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (12 bud)
1426445
2 400
1430857
1426445
1 900
1430856
1 800
1426445
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.