Sven Lundqvist skulptur

263798

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Kofösare, patinerad terracotta, signerad Sven Lundqvist, höjd ca 20 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (8 bud)
1430237
850
1429139
1429139
750
1430236
700
1429139
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.