Sven Lundqvist skulptur

263793

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): (4), modellstudier, gips, delvis signerade, höjd ca 11-15 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (6 bud)
1431467
550
1424469
500
1431465
450
1424469
1431462

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.