Sven Lundqvist skulptur

263785

LUNDQVIST, Sven (1918-2010): Kvinnohuvud, granit, signerad S Lundqvist, höjd ca 26 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö

Konst, Skulptur

Monter 14

Sven Lundqvist skulptur

Budhistorik (9 bud)
1430680
1429295
1429130
700
1427504
650
1427370
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.