Oidentifierad konstnär oljemålning

263783

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Holländsk landskapsvy, signerad, ca 40x60 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Budhistorik (1 bud)

1421665
2014-09-06 07:48:58

2014-09-13 kl 20:09
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.